ST FEUILLIEN

Logo Brewery
St Feuillien Blonde

Blonde

St Feuillien Brune

Brune Reserve

St-Feuillien-Triple

Triple

St Feuillien Quadruple

QUADRUPLE

St Feuillien

CUVÉE DE NOËL

STF-FIVE

ST-FEUILLIEN FIVE

Saison Grand Cru

GRAND CRU

Piwo Saison

SAISON

Piow Belgian Coast IPA

BELGIAN COAST IPA

Piwo Grisette Fruits

GRISETTE FRUITS DES BOIS

Piwo Grisette Tripel

TRIPLE BIO

 

Piwo Grisette Blanche

BLANCHE BIO

Piwo Grisette bio

BLONDE BIO

St. Feuillien

STF Brasserie

Piwa Saint Feuillien to nasza kolejna propozycja dla osób poszukujących najlepszego belgijskiego piwa. Piwo produkuje Brasserie St. Feuillien, który został założony w 1873 roku przez Stéphanie Friart. Obecnie w browarze pracuje już piąta generacja rodziny Friart. Współczesny St. Feuillien jest niezależną rodzinną firmą i członkiem Belgian Family Brewers. Ostatnie dziesięć lat to znaczące inwestycje, w tym instalacja nowej, w pełni zautomatyzowanej i wysoce wydajnej warzelni. Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie produkcji browar stale poszerza swoją ofertę.

 

W dużej gamie piw z Abbaye St. Feuillien można znaleźć tradycyjne produkty, w tym Grand Cru, Saison i Grisette. Trunki te są ukłonem w stronę historii regionu, a ich skład i charakter jest trwale zakotwiczony w piwnej tradycji kraju. Browar St. Feuillien nie poprzestaje jednak jedynie na tradycyjnych recepturach. Na rynek wprowadził Grisette Blonde czy Triple Organic Gluten-Free. Najnowsze rodzaje piw w asortymencie St. Feuillien to FIVE i Quadruple.

Odwiedź stronę browaru

St. Feuillien Bio i Gluten-Free

Nowoczesne browary podążają za tendencjami obecnymi w przemyśle spożywczym. Dlatego też w ofercie browaru St. Feuillien znajdują się piwa Bio. Wybrane piwa z asortymentu St. Feuillien posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich ekologiczny charakter. Piwa ekologiczne powstają według rygorystycznych procedur z przebadanych składników. Piwa bio ma w swoim asortymencie również browar Lupulus. Drugim innowacyjnym trunkiem, jaki wprowadził do oferty St. Feuillien, jest piwo Gluten-Free. Brak w nim glutenu lub też jest on zawarty w piwie, ale w bezpiecznych ilościach. Zaletą piwa bezglutenowego jest możliwość spożywania go przez osoby cierpiące na celiakię.